Flizes

Flīzes ir ideāls materiāls interjēra ideju realizācijai, jo tām ir plašākā krāsu gammu izvēle. Flīzes var būt no dažādāka materiāla, piemēram:
no keramikas, no akmens masas, no šīfera masas, stikla, no dabīga akmens. Keramikas flīzes ražo no māla ar vai bez glazūras pārklājuma.Tas ir ļoti blīvs materiāls, kam piemīt augsta ugunsdrošība.Un pie kam ilgstošu saules starojuma flīžu tonis nebalēs.
Akmens masas flīzes nav veidotas no akmens, kā tas varētu būt pēc nosaukuma, jo to pamatviela ir tāda pati kā keramikas flīzei tikai ražošanas procesā pievienots kaolīns vai sasmalcināts akmens pulveris, kā arī krāsu veidojošie minerāli!! Amens masa flīzes dalās 3 kategorijās.
1.pilnās akmensmasas flīzes
2.divreiz presētās akmens flīzes
3.glazetās akmensmasas flīzes
Dabīga akmens flīzes izgatavo no granīta un marmora, retak no dolomīta, kaut gan viņas sauc nosacīti par akmens flīzēm, jo tās ir no akmens plāksnēm izzāģēti gabali. Akmens flīzes ir piemērotas ne tikai iekštelpās, bet arī seguma izveidei ārā, uz terasēm, balkoniem, lodžijām, lieveņiem. Pie flīžu pasūtīšanas ir jāapsver dažadi momenti, kā piemēram, flīzējamās telpas platība, jo pasūtot flīzes,
kļūdoties tas apjomā, pasūtot par maz, otreiz sūtot flīzes var būt ar dažādu toņa nokrāsu, un gabarītu. Pat tādā gadījumā , kad sakrīt visi preču kodi, jo izgatavošanas procesā dažadās reizēs var būt atšķirīgi toņi un izmēri pievienojot tādas pašas konsistences, kā iepriekšējās partijās.

Mūsu darbi
remontdarbu albūms

remontdarbu albūms

remontdarbu albūmsalbums 3

Albūms 4

Albūms 5

Albūms 6